Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltatok a júniusi origó...

Pittipok kérdése:

Voltatok a júniusi origó nyelvvizsgán? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon egyszerű volt, 100 %-os lett a C1(összességében).
2021. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ügyes vagy :D
2021. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik nyelv érdekel?

B2 oroszon voltam. Az írásbeli résznél volt néhány hibám, a szóbeli nagyon könnyű volt. A izsgáztatók kedvesek, közvetlenek, a teremfelügyelők segítőkészek.

2021. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, angolon B2 voltam, már nagyon várom az eredményt.
2021. jún. 23. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen könyvekből tanultál? Magántanárhoz jártál vagy egyedül készültél fel? Milyen volt a nyelvvizsga? Légyszi írj mindenről mert én is Origora szeretnék majd menni. Köszönöm és drukkolok, hogy sikerüljön!
2021. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rengeteget foglakoztam vele itthon. 5 perc angol magazinok, youtube videó (fluency with Jack ,BBc learning english), meg youtube-bal és nyelvtankönyvvel (english grammar)tanultam meg a módbeli segédigéket pl.

sok-sok netes cikket olvastam. Origós felkészítő könyv, azoknak a szavait tanultam meg. Tanárhoz heti 2x jártam, levelet javított, beszéltünk, meg együtt fordítottunk, de a legtöbbet otthon tudsz érte tenni, de sztem szükséges a tanár is. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. angol.Ertedmar.hu tudod a nyelvtan is gyakorolni. Sok sikert!

2021. jún. 24. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a segítséget!
2021. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!