Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan menne? (Nyelvvizsga...

Hogyan menne? (Nyelvvizsga felkészítő, és vizsga)

Figyelt kérdés

Most megyek 7. osztályba, lány vagyok.

4. óta tanulok angolt, de számomra nem elég, szeretnék felvételi mellé majd egy nyelvvizsgát, a plusz pont miatt.

Igaziból ezeknek a menetéről nem vagyok tisztában.

Középiskolai felvételi mellé tényleg plusz pont?

Muszáj magántanárhoz mennem, ha alapfokút szeretnék csinálni, vagy elég a nyelvtanáromhoz elmenni?

Illetve ebben a másfél év alatt feltudnék egy alapfokúra készülni, vizsgázni?

Bocsánat, hogy ennyi kérdéssel bombázlak Titeket, de minél jobb lenne a nyelvvizsga, én úgy érzem!

Előre is köszönöm!

R


2010. aug. 23. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Édes Istenem :) Hogy ti milyen aranyosak vagytok :) Hihetetlen! Még mielőtt idejöttök és felakasztotok: júniusban vizsgáztam (még mielőtt ebbe is belekötnétek, nem zárom ki, hogy esetleg május vége volt), októberben töltöttem a 14-et. Az pedig, hogy el sem tudjátok képzelni, hogy valaki ilyen fiatalon levizsgázzon, sokkal többet mond rólatok, mint rólam :) Még egyszer köszönöm az öt perc hírnevet, igazán jól esett :)
2012. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. válaszoló, köszönjük a magyarázatot, így már érthető, ugyanis ezek szerint te a vizsga időpontjának ÉVÉBEN betöltötted a 14. életéved (ahogy a 10. válaszoló írja).

Ez a tény azonban mit SEM VÁLTOZTAT azon, hogy elég csúnyán leírod a B1 szintet 300 szónak...

2012. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Meglett amúgy a nyelvvizsgám :D
2012. jan. 8. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!