Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Anyanyelvű angoltanárt keresek!?

Anyanyelvű angoltanárt keresek!?

Figyelt kérdés
Egy hónapot voltam Angliába és úgy találtam, hogy sokkal gyorsabban tanulok, ha anyanyelvű tanár oktat és végig csak angolul beszélünk. Ebben az évben szeretném letenni a középfokú (előrehozott) érettségi. 16 éves vagyok és Budapest környékén lenne jó.
2010. aug. 23. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, anyanyelvi ugyan nem vagyok, de rengeteg időt töltöttem külföldön, rendszeresen tanítok, nekem is ez a kedvenc módszerem (mármint a beszélgetős típus). Anyanyelvi tanár elég nehéz találni és általában rettentő drága (egy alap angoltanár, aki "hobbiból" csinálja, 2500-3000 forintot kér egy egy-másfél órás alkalomért, egy anyanyelvi sokszor elmegy 7500/óráig is, és ott nyilván nincs az, hogy oké, maradsz még 20 percet mert nem hagyunk félbe munkát, hanem akkor bizony ki kell fizetni a megkezdettet is.... legalábbis előző tanítványom anyanyelvije ennyit kért.....) Írj egy privit ha érdekel :)


19/L

2010. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!