Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszosok, miről van szó...

Olaszosok, miről van szó ebben az interjúban?

Figyelt kérdés

fontos lenne, remélem tudtok segíteni, hogy Andrea Bocelli miről beszél ebben az interjúban:

http://www.youtube.com/watch?v=86fOz9hmVz8

előre is hatalmas köszönet ha valaki tud megbízható segítséget nyújtani!


2010. aug. 16. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt mondja az elején, hogy az egyik nagy probléma a világban (illetve tulképp fal, amit át kell törni), hogy hiányzik a szeretet, ami abból ered, hogy a családokban csend van, a szülők nem beszélnek vagy nem beszélnek eleget a gyerekeikkel és nem adják meg azt a kedveskedést, amire a gyerekeknek szükségük van. azt hiszik, hogy mindenféle ajándékokkal pótolhatják ezt a hiányosságot. Bocelli úgy gondolja, hogy az Új Horizontok alapítvány tevékenysége errefelé halad, meghallgatja azokat az embereket, akiknek szükségük van arra, hogy meghallgassák őket. a végén még azt mondja, hogy ez az est a Chiara Amirantéval (az Új Horizontok alapítvány alapítójával) való barátságból fakadt és a lovaglásba szerelmes szimpla lovasból, ami mindig is volt, a fény lovagjává változtatta őt.

ez az utolsó mondat nekem picit homályos, de én azt értettem, hogy "mi ha trasformato da cavaliere appassionato d'equitazione che sono sempre stato", ez pedig lovaglásba szerelmes lovas úgy gondolom, de ha valaki javítana, akkor köszi.

egyébként remélem olvasod ezt még és hasznodra válik. :)

2010. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
óhh köszi szépen!!!! :)))
2010. aug. 17. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen. :)
2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!