Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol, német véleményt lécci?

Angol, német véleményt lécci?

Figyelt kérdés

tudtok olyan lap címeket mondani min ezek,ahol így lehet a fenti nyelveket tanulni alapoktól? [link]

[link]


2010. aug. 14. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de úgy ne akarj inkább nyelvet tanulni, mint az első oldal írja :( Ahogy a kiejtést leírják ott, még nézni is rossz, én nem tanulok franciául, de akkor is :( A néemt kiejtése nem olyan nehéz dolog, csak pár hangot ejtenek olyan sajátosan(pl. "r"), az angolnál viszont más a helyzet, inkább valami nyelvtanfolyamot kellene keresned, mert ott tudják elmagyarázni, hogy hogyan kell kiejteni pontosan a nyelvet, meg persze vannak olyan szabályok, melyeket nagyon könnyű lenne elmondani, de ennek ellenére a könyvekben olyan sorokat szentelnek neki, amit esetleg nem lehet megérteni egy halandó ember számára...
2010. aug. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is, inkább egy jó könyvet szerezz be, na meg olvasgass angol/német dolgokat, esetleg levelezz angolul/németül! (interpals.net-en tutira találsz levelezőtársat.)

A franciás linkednél meg tényleg elég gáz, ahogy a kiejtést leírják, de sajna még mindig jobb, mint néhány nyelvtanár kiejtése.

2010. aug. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ALAPOKAT itt megtanulhatod. Előnye, hogy hanganyag is van benne, és egész mondatokat fordítottak le. Több, mint 40 nyelv alapjait el lehet itt sajátítani :) Kezdésnek ez nem rossz, de szerintem hosszú távon érdemesebb tanárral tanulni, mert az internetre mindenféle hülyeséget felraknak, még az sem biztos, hogy nyelvtanilag helyesek sokszor.
2010. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi, előző vagyok, elfelejtettem betenni a linket :D

2010. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!