Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyedül lehetetlen megtanulni...

Egyedül lehetetlen megtanulni franciául alapfokon?

Figyelt kérdés

Még kicsit régebben egy franciatanárral átvettük a kiejtéseket, kicsit az alap nyelvtant.

Most, 1,5 évvel később szeretnék elkezdeni egyedül franciát tanulni.

Somorjai Ferenc - Tanuljunk könnyen, gyorsan franciául c. könyvvel meddig lehet eljutni a francia nyelv tanulásában?

Egyébként a francia nehezebb, mint a német?


2010. aug. 10. 04:14
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy nem lehetetlen, de bocs, ha ezt mondom, nem igazán szeretem ezeket a lehet-e ezt meg azt típusú kérdéseket... Ha én azt mondom, nem lehet, Te bele se fogsz, hagyod a fenébe az egészet?
2010. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
szerintem lehetséges, de nem egy egyszerű nyelvről van szó :)
2010. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, és megtudod. Más nem tudja helyetted eldönteni. Kellő elszántsággal bármit meg lehet tanulni. Tudom, hogy nem ilyen választ vártál, ezért szerintem jobban jártál volna olyan kérdéssel, hogy tanult-e már valaki egyedül otthon franciát, és hogy sikerült-e neki.
2010. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!