Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ORIGO nyelvvizsga menete?

ORIGO nyelvvizsga menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fogok angol középfokú (C) nyelvvizsgázni ORIGO-n. Meg tudná nekem valaki pontosan mondani, hogy hogyan zajlik, melyik feladattípus hány perces, és melyikre hány pontot lehet kapni? Írásbeli érdekelne.


2010. aug. 4. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor gondolom az írásbelire gondolsz. Lesz először egy félórás teszt, 50 kérdés zéró szótár, bár én németes vok nekem az baromi nehezen ment, az idő letelte után azt rögtön beszedik. Aztán jön 4 feladat arra lesz 3órád (asszem) egy magyarról-angolra fordítás - ez viszolnylag rövid, majd fordítva az hosszabb, jön a levélírás 2variáció közül választhatsz, illetve a szöveg értés ami a legtöbb pontos, sokan azt mondják az a legkönnyebb hát nekem fordítva, szóval én azzal kezdtem.
2010. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valaki a pontszámokat le tudná írni? Az érdekelne a legjobban.

2010. aug. 4. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi, köszi, köszi.:):) Ezt kerestem, de nem találtam.
2010. aug. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!