Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyoltanulás otthon! Hogyan...

Spanyoltanulás otthon! Hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés

Németül és angolul felsőfokon beszélek és egyetemet tanulom őket, viszont régóta szeretnék spanyolt vagy olaszt tanulni. Tegnap belefogtam a spanyolba. :) Tud valaki segíteni egy kicsit vagy esetleg van valakinek gépen anyaga hozzá?

Köszi előre is


2010. júl. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez bevált. De ha szeretnél gyakorolni velem, szólj :D

2010. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szeretnék persze. :) Hogy állsz a spanyollal?

2010. júl. 28. 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Regisztráltam az oldalon. Röviden bemutatod, hogy kell használni?
2010. júl. 28. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg jó ez az oldal:D
2010. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha angolból jó vagy, akkor nem jelenthet problémát, bár én néha nem értem, mit mond a csaj :D A learn résznél rámész a leckére, ott megnézed a videót (én közben füzetbe jegyzetelek), aztán továbbmész és megoldod a feladatokat (könnyűek, bár a recall része szemét, mert villámgyorsan és hibátlanul kell kell gépelni, de nem muszáj 100%-ra teljesíteni ahhoz, hogy teljesítsd magát a leckét).Én most kezdtem a 2. kurzust, szóval azért még én se vagyok profi.
2010. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
flashcards rész nagyon király
2010. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le az anki programot és használd szómagolásra.


Vedd meg a középiskolás nyelvtankönyvet és magold be. Nem egy bonyolult szerkezet a spanyol nyelv, ezt a könyv vastagságán rögtön látni fogod. A rendszert egy hétvége alatt át lehet látni, ez nem egy német vagy egy orosz.


A spanyolban csak az igék bonyolultak, de erős angol háttérrel ezek sem okoznak igazi problémát.


Utána meg szerezz be bármit spanyolul, ami ÉRDEKEL és fejleszd a nyelvtudásod. Felsőfokú angoltudással egyébként látni fogod, hogy kb. minden második-harmadik szót "ingyen" kapsz.


Néhány hasznos cucc: ismeretterjesztő előadások:

www.march.es

Dokumentumfilmek:

www.documentales.es

2010. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is segít valaki? most kezdtem amerikai suliba!:) érdemes egyszerre angolt és spanyolt tanulni? az angol csak kicsit megy..
2012. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!