Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnám ennyi idő alatt...

Hogy tudnám ennyi idő alatt felfrissíteni a nyelvtudásomat?

Figyelt kérdés

Gimiben tanultam franciát (igaz az oktatás egy kalap ... volt, de leérettségiztem és szereztem egy közép fokú nyelvvizsgát!) Azóta eltelt több, mint egy év és sokat felejtettem, mivel nem használom! Szeptemberig kéne felfrissíteni a tudásomat, hogy újra középfokú szinten legyek! Hogy csináljam? Tudtok nekem tanácsot adni? Mi lenne a leghatékonyabb? Napi hány óra?


Köszönöm szépen!


2010. júl. 26. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
kazetta hallgatása bárhol, bármikor (édesanyám vezetés közben nyomatta, utáltam:D)film nézése, tankönyv átnyálazása...esetleg chatelsz francia anyanyelvűekkel:)
2010. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallgas francia zenet, nezz franciaul filmeket, nyelvoktato kazik/cd-k, online francia radio. Siman vissza fog jonni mar ettol is minden.
2010. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!