Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen települést ajánlotok...

Milyen települést ajánlotok origo írásbeli nyelvvizsgára? Melyiket érdemes megjelölni?

Figyelt kérdés

zeretnék most Szeptemberben Origós írásbelire menni. Komárom-Esztergom megyében lakok Tata mellett.

Lécci segítsetek.

Van olyan,ahol kedvesek, vagy nem húznak le? Ha esetleg van tapasztalat azt is szívesen fogadom.


2010. júl. 26. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ezt most nem nagyon értem, ha meg van, h origora akarsz mi a kérdés? Szerintem teljesen logikus, h azt a települést kell kiválasztanod, ami hozzád legközelebb van. Hülyeség az alapján, h hol húznak le, mert az összes vizsga Pestre kerül (asszem, enyém odakerült origo) javításra!
2010. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. :) Azt nem tudtam h az összeset Pestre küldik vissza.

Bár ha szóbelire megyek,ott lehet van különbség helyszín és helyszín között,nem?

2010. júl. 26. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóbelin sincs különbség (bár értelemszerűen nem mindenki ugyanazoknál vizsgázik), mert a vizsgabizottság is odautazik valahonnan...


Szóval, teljesen mindegy, hogy hol írásbelizel és szóbelizel.

2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, a vizsgabizottság általában az adott város nyelvtanárai közül kerül ki, pláne, ha van egyetem abban a városban, akkor közülük választanak.
2010. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!