Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japánul tudókat kérdezném, ha...

Japánul tudókat kérdezném, ha van pár percük! Mit jelent ez a kifejezés?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=81RlYKlpr_o&feature=related ezen a videón van az a személy a kivetítőn, ő ahogy beszél többször is valami "szuzne" -vel kezdi a mondatait, mit jelent ez? Előre is köszi.
2010. júl. 25. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sou desu ne.

kb annyit tesz: igen/így van

2010. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, csak megerősíteni tudom.
2010. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Sajnos nagyon nehezen értem meg a rendes japánok beszédét még mindig :( Szinte semmit, csak ha nagyon lassan beszélnek :(
2010. júl. 25. 12:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg, tudnátok valamit ajánlani, hol tudnék találni még oldalt, ahol japánok beszélnek?
2010. júl. 25. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl doramakat nézek...

[link]

Meg keyholeTV-t

[link]

2010. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a gaki no tsukai-t bírom :D (youtube-on megtalálod) Sokat tanultam belőle, de a sok animéből is ragadt rám nagyon sok dolog. A hiraganákat olvasni egy időben pedig a pokémon fire red-ből tanultam! :D Lehet gáz de mégis hasznos, viszont a kanjikra már nem vitt rá a lélek...
2010. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a szóismétlésért! :D
2010. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!