Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ECL angol felsőfokú nyelvvi...

Az ECL angol felsőfokú nyelvvizsgán szótárral lehet fordítani vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Milyen könyvből érdemes rá készülni? Az a probléma hogy én már 2 éve nem tanulom az angolt de anyukám kitalálta, hogy egyetem elötti nyáron nekem pont belefér egy kis nyelvvizsgázás emelt szinten, mert szerinte kell a diplomához....Félek hogy bukás lesz belőle. Mennyivel nehezebb az angol emelt szintű érettséginél? Ha megbukok valamelyik részen akkor csak azt kell pótolni vagy mindkét részt?
2010. júl. 24. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
ECL egynyelvű, nincs benne fordítás, szóval szótárt sem használhatsz. Anyudnak igaza van, de ennyire felkészületlenül sztem ink középre menj, keress fel egy tanárt, és nézz utána, hogy melyik nyelvvizsgában mi van, hogy melyik neked a legmegfelelőbb. Amúgy mindegyik nyvizsga típusnak vannak saját, speciális gyakorlókönyvei, amik a típus feladatokra készítenek fel.
2010. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!