Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná ezt nekem...

Valaki lefordítaná ezt nekem angolra?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, ha valaki lefordítaná ezt nekem :D (na persze nem fordítóval) Így legalább gyakorolhat:)


Kedves Julie!

Nem szeretnék tolakodó lenni, de olvastam a kommentedben, hogy csalódott vagy, amiért becsaptak az ingyenes termékekkel. Szerintem örömmel hallanád, ha elmondanám: nem minden ilyen weboldal átverés, vannak köztük igazak is. Itt van például a freebiejeebies, ami nekem is bevált. Nem hazudok, itt van mellettem egy iPhone4, amit teljesen ingyen szereztem. Hogy hogyan? Igazán egyszerűen. Egy barátomtól kaptam egy meghívót, ezen regisztráltam, majd kitöltöttem egy ingyen hirdetést és meghívtam a barátaimat. És mint említettem, nem egész két héttel rá meg is érkezett (nem volt postaköltség) minden kiegészítőjével együtt az én kis iPhone-om. Vicces, mert mielőtt hírt kaptunk erről a weboldalról, a baráti körömben mindenki kapva kapott a nyári munkák után, hogy megvegyen egy iPhone-t és ma már csak nevetünk, hogy milyen hülyék voltunk. Ja, és azt nem is említettem, hogy a freebiejeebies-nek nem csak egy oldala van, amin egy csomó ingyen Apple terméket árulnak (pl. MacBook Air, SIM-független Iphone 4/3GS, stb), hanem van konzolos, hdtv-s, ps3-as, mobilos, és még szabadon választható ajándékos is. Visszatérve, szeretnélek Téged is meghívni a freebiejeebies-re azért, hogy Te is megszerezhesd az ingyenes iPhone-odat, vagy akármi mást (és persze azért, hogy én is több meghívottat gyűjtsek össze :D). Itt vannak a meghívóim linkjei:

Sok sikert: Laura


Előre is köszönöm!


2010. júl. 23. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
angolul akarsz írni neki, szóval ő angol. akkor hogy tudtad elolvasni amit ő írt, ha ezt nem tudod lefordítani?
2010. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megértettem, mivel egy kicsit értek angolul, de ezt már nem tudnám lefordítani, itt kimerült a tudomány :D
2010. júl. 23. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Dear Julie!

I do not want to be pushy, but I read a post that I am disappointed for having deceived the free products. Pleased to hear I think, if I told you: not all this a scam site, there are also true. For example, the freebiejeebies, which is good for me. I can not lie, here is a side iPhone4 what I got for free. How? Really simple. I received an invitation from a friend, that I registered, and then filled a free ad and I invited my friends. And as I said, not quite two weeks after it is received (no postage) all accessories, together with my little from my iPhone. Funny, because before we got news of this Web site, it would get everyone in my circle of friends from work after the summer to buy an iPhone and now we can only laugh at how stupid we were. Oh, and it is not even mentioned that freebiejeebies's not just one side is, as a bunch of free Apple products are sold (eg, MacBook Air, Iphone SIM-independent 4/3GS, etc.), but there console, hdtv, s , PS3, mobile, and even gifts is optional. Returning, I'd like to invite you to freebiejeebies away so that you can obtain free iPhone Odate, or anything else (and of course, is that I have been invited to collect more: D). Here are the links to invitations ... Good luck Laura

2010. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dear Julie,

I don’t wanna be discreet, but I’ve read your comment, that you’d been disappointed, because you’ve been deceived by the free products. I guess, you’d be glad to hear it: there’re web-sites, what are trusted, and not all of them is a ramp, for example: ’freebiejeebies’, what worked for me. I don’t lie, there’s an iPhone4 next to me, what i’ve got totally free. – How? – It was really easy. One of my friends has invited me, I registrated, I completed a free advertisement and then I invited my friends. Almost in 2 weeks I got my little iPhone with all of its appliance (without postage). It’s funny funny, because almost all of my friends worked in the summer (as a student worker) to buy their new iPhone and just we realized this site after all and now we’been just laughing of us. Anyway, i didnt tell, but there’s a lot of web sites of ’freebiejeebies’, where you can get lots of ’Apple’-products for free (for example: MacBook Air, SIM-független Iphone 4/3GS, etc…) and there’s some elective-presents, too. So I’d like to invite you to freebiejeebies, because I want you to get your new iPhone (or anything else) for free! ; )

Here are the links:


Good luck: Laura



Tessék, remélem jó.

Egyébként miközben gépeltem, gondolom valaki előbb kezdte, és előbb be tudta küldeni... :D

Szóval a lényeg a lényeg, hogy nem fordítóval csináltam és én így fordítanám. Ha kell még segítség, írj privátba, vagy akármi, aztán segítek, így legalább én is gyakorlok... :D

2010. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
13%
Google's translator works great:)
2010. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki segített! És az utolsó előtti hozzászólónak: Szerintem lesz még fordítandó :D És köszi!
2010. júl. 24. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is írhattoik ilyeneket .. szeretnék gyakorolni. :)
2010. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!