Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyári szünet előtt nyelvvizsgá...

Nyári szünet előtt nyelvvizsgázók. Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Én német középfokon mentem, és elhasaltam, ráadásul úgy, hogy előtte még tanfolyamra is jártam, szóval 100 ezremnek kampec, és nyelvvizsga sincs. KIRÁLY!


Nektek hogy sikerült? Milyen nyelvből mentetek, milyen fokon?


2010. júl. 20. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Németből voltam középfokon.Az írásbeli része sikerült,viszont a szóbeli a magnóhallgatás miatt sajnos nem.Nagyon el vagyok keseredve mert mikor a suliban gyakoroltunk ott mindig sikerült a magnós rész is.Te miből voltál?Min buktál el?
2010. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És te mikor mész újra?Októberben?
2010. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Német középfokon. Ecl típusún....

qurva nehéz volt, az írásbeli része majdnem sikerült 57 % ...:S Szóbeli kevés volt 42%


Fősuli miatt kellett volna (plusszpontok), de már úgysem számított volna...

Nem megyek októberben, mert ha így is felvennének fősulira, akkor az iskola indít előkészítőt ingyen, és ha eljutok addig akkor diploma előtt is le lehet tenni.

Csak most sürgős lett volna a pontok miatt, nem sikerült, ráadásul a pénzem is elment....

2010. júl. 20. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindenképp kell a pluszpontok miatt úgyhogy legkésőbb jövő áprilisig sikerülnie kell.Nagyon el vagyok keseredve ,hogy megbuktam.
2010. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én angol középfok szóbelin voltam, és sikerült, de épphogy csak, mert 62 %-os lett :)

Amúgy ez csak a szóbeli része volt, szeptemberben megyek irásbelire.

2010. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!