Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha most a1 szinten elkezdek...

Ha most a1 szinten elkezdek egy 60órás tanfolyamot egy nyelviskolában (nyárit) akkor van esélyem, hogy nyár végén letegyen a b1-es középfokút? Vagy ahhoz nagyon okosnak kell lennem?

Figyelt kérdés
bár nem sürgős, mégcsak 10.es leszek, azért nem ártana túllenni rajta..
2010. júl. 19. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha alapfokú nyelvvizsgád lehetne, akkor egy pre-intermediate tanfolyamot csinálj meg vagy ha ajánlják egy itermediate-t. Ha már nyelvvizsgázni akarsz érdemesebb úgy csinálni, hogy a középfok C típust célzod meg (vagyis van szóbeli is meg írásbeli is). Persze ehhez több idő kell, mit 60 óra, de sokkal többet ér, ráadásul a középfok C-t kérik mindenütt.

Én most nyáron hajtok a nyelvvizsgára, intermediate könyvet kezdtem június közepén, heti 18-20 órában jártam egy hónapig, eljutottam a könyv feléig, augusztusban ilyen intenzitással folytatom és ha minden jól megy ősszel már mehetek vizsgázni.

2010. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
És milyen hamar el is fogod felejteni a tanultakat...
2010. júl. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!