Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha most a1 szinten elkezdek...

Ha most a1 szinten elkezdek egy 60órás tanfolyamot egy nyelviskolában (nyárit) akkor van esélyem, hogy nyár végén letegyen a b1-es középfokút? Vagy ahhoz nagyon okosnak kell lennem?

Figyelt kérdés
bár nem sürgős, mégcsak 10.es leszek, azért nem ártana túllenni rajta..
2010. júl. 19. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
B1-es középfokú nincs. A középfok B2. És szerintem nem, másfél hónap alatt nem lehet alapfokú tudást középfokra feltornázni.
2010. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem.. egyébként ugye 6éve tanulok angolt, de inkább csak az utóbbi 2-3 számított. azért köszi:)
2010. júl. 19. 21:51
 3/12 A kérdező kommentje:

akkor bocsi,

***************** B2 ******************

2010. júl. 19. 21:51
 4/12 anonim válasza:
100%
Hát ha éjjel nappal szavakat tanulsz, nagyon jó érzéked van hozzá, és szerencsés feladatokat fogsz ki a vizsgán akkor minimális esélyed van, de azt nem nevezném tudásnak, mert kb egy hónap alatt elfelejted ha nem használod.
2010. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

akkor mit tudok tenni?

mert egy jó iskolába járok, egyedül az angoloktatással van a baj, mert nagyon rossz tanárt kaptunk, de váltani nem szeretnék... :O

2010. júl. 19. 22:05
 6/12 anonim válasza:
100%
Miért olyan sürgős hogy nyár végére letedd a b2-t? Ha nincs semmi különleges oka akkor inkább alapozgassad a tudásodat, ráérsz letenni a nyelvvizsgát.
2010. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Az a1 szint az a tök kezdő. Mért mész te tök kezdő tanfolyamra, ha hat éve tanulsz?
2010. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mert ennyit ér az oktatás.. egyébként elmesélem ha érdekel..

4.ben lett volna egy jó tanárunk, elment szünli, a többi pedig évről évre ugyan azt ismételtette velünk és ahogy elkerültem új iskolába.. még most tűrhetőbb a helyzet mert 8.9.ben már újat is tanultunk... hát röviden..:S

egyébként nem sürgős, csak azért jólenne. de jövőre is megyek még ilyen tanfolyamra és évközben szeretnék keresni egy jó nyelvtanárt akihez járok különórákra. és talán akkor majd valamikor sikerül... :S

2010. júl. 19. 22:42
 9/12 A kérdező kommentje:

ja és bocsánat akkor eltévesztettem az egészet.. bocsánat télleg:S


kitöltöttem egy szintfelmérőt, a nő aztmondta,hogy alapfokú nyelvvizsgám már lehetne. (deugye az nem sokat számít..) akkor az a b1es?

és a b2es a középfokú. és én azt szeretném megszerezni

tényleg elnézést mindenkitől!

2010. júl. 19. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

"Hát ha éjjel nappal szavakat tanulsz..." – Ha éjjel-nappal szavakat tanul, az nem 60 óra, hanem jóval több. :P


Én meg nem értem, mi azt, hogy minden új tanár csak ugyanazokat ismételgeti újra és újra? Nincsen talán olyasmi, hogy tanterv, hogy haladjunk is? Ja, hogy le vannak a tanulók maradva, és úgysem értenék! Értem. Ebben az esetben viszont miért nem buktatják meg félévkor és év végén? Amikor én jártam iskolába nyelvből ugyanúgy meg lehetett buktatni, mint bármely más tantárgyból, azzal a csekély különbséggel, hogy nem angolul kellett tanulni, hanem oroszul, ami néhány fokozattal azért bonyolultabb. Elég csak az eltérő írásra gondolni. A folyóírásban teljesen másak a betűk, mint a nyomtatottban, elég megtanulni olvasni meg írni, plusz a beszéd. Aki nem tudta kettesre, azt megvágták és kész. De 8.-ban nem az 5.-es tananyagot adta elő a tanár. Be is baxott volna!


Mostanába hogy van ez?

2010. júl. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!