Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol fogalmazásnál, mikor...

Angol fogalmazásnál, mikor megvan adva, hogy 300 szavast kell írni, abba minden szót bele lehet számolni?

Figyelt kérdés
például:( a, an, the, on, for ) ilyesmik.
2010. júl. 19. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A tanár nem fogja megszámolni:P Csapd fel egy füzeted és számold meg, hogy kb 300 szó mekkora lapnyi helyet foglal el. És ehhez a terjedelemhez tartsd magad.
2010. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Asszem bele kell számolni minden szót. Kivétel ha olyat írsz pl. He's, ami ugye He is, de egy szónak számold, ha így írod.

Amúgy gondold el, hogy egy osztály bead 20-30 fogalmazást, azt a legmazochistább tanár sem fogja betűnként számolgatni.

2010. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaja, azt gondolom :D amúgy csak 7en vagyunk , nyelviskola. de tudom h nemfogja megszámolni, csak hogy mégis mihez tartsam magam :D mert sokal számít az..lehet vagy 20-30szó is hosszabb fogalmazásnál. sztem ojan 2-2.5 oldalra jönki. köszíííí :*
2010. júl. 19. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg wordben, az számolja a szavakat, aztán majd átmásolod papírra. 300 szó amúgy nem sok, 1,5 oldal kb.
2010. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
300 szó az 30 mondat +10%. Egyszerűbb, mint számolgatni és körülbelül annyi.
2010. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én érettségin jártam úgy, hogy 60-70 szóval túlléptem a megengedett a határt, de semmi bajom nem lett belőle, nem hiszem, hogy a tanár azt számolgatta :) (onnan tudom, hogy ennyivel, mert a végén unatkoztam és átszámoltam, csak már nem emlékszem pontosan :D)
2010. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!