Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szótárat ajánlotok?

Milyen szótárat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amibe lehet olasz-magyar, illetve fordítva fordítani és legyen hozzá felolvasás. Jó letölthető is, igazából az lenne a legjobb. Szótár V8at szettem, de nincs benne felolvasás. (vagyis azt írták van, de sehol nem találom). Mondjuk webforditas.hu is jó lenne, ha működne, de nem jó. :\\
2010. júl. 18. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Google Fordító: [link]
2010. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Portable Lingoes (telepítés nélkül használható, letöltés és kicsomagolás után, dupla klikk az exe fájlra!)

> Beállítások > Konfiguráció..., Beszéd fül (természetes hang modul, Stövegfelismerő modul engedélyezések)

[link]

(klikk a Start Download gombra!)

vagy:

[link]

vagy:

[link]

2010. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, majd kipróbálom! :)
2010. júl. 18. 21:23
 4/4 A kérdező kommentje:

A google fordító jó, nem is tudom, miért nem jutott eszembe. :D


Ez a Portable Lingoes meg nem lenne rossz, de úgy érzem, akármilyen nyelvre fordítok, amikor felolvassa, angolul olvassa. Mármint nem angol nyelven, hanem (szerintem) angol kiejtéssel.

2010. júl. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!