Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tesztek annak érdekében,...

Mit tesztek annak érdekében, hogy fejlesszétek a nyelvtudásotokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt elsősorban olyan dolgokra, hogy pl mikor nem suliban tanuljátok az adott nyelvet, akkor szoktatok angolul/ németül- v ki mit tanul- filmeket nézni, olvasni, neten böngészni?? Én tanulom mindkettőt, igaz angolul csak 2 éve heti 2 orában és ez nem az igazi. Arra gondoltam, hogy most nyáriszünetben van időm foglalkozni mind2 nyelvvel, kicsit tökéletesíteni magam. :) Tudnátok nekem olyan könyveket, oldalat ajánlani, esetleg filmeket, aminek nem annyira nehéz a nyelvezete és mégis lehet belőlük tanulni? nagy segitség lenne :) köszii
2010. júl. 17. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol portálokon olvasgass, amit nem értesz, azt kikeresed és lefordítod, és egy idő után benned marad. Amúgy nyugodtan egy kis különórát is vehetsz, keress fel egy tanárt.
2010. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Itt bőven találsz linkeket, böngésznivalót.

2010. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :))
2010. júl. 17. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Angol ügyben leginkább hallgatok, német ügyben fordítok, eszperantó ügyben fórumozok, latin ügyben olvasok.
2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!