Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kitudnátok javítani az angol...

Kitudnátok javítani az angol szöveget amit írtam?

Figyelt kérdés
My best friend was my best man when I went to kindergarten. His name is Matthew and we met in the kindergarten. We were playmate. Then we were classmate in the same primary school. When we left it, we went together in high school. Now we are adults, but we talk to each other and meet very much. It's easy, because we live the same village. I like his company, because he is very funny and we have really good times together. I'm very lucky that he's my friend.

2019. okt. 30. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Le tudod irni magyarul is legyszi?:) mert nem tudom sok helyen mit szeretnel es nem szeretnem felre forditani :D
2019. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szó szerinti fordításban: A legjobb barátom óvodás korom óta a legjobb. A neve Máté és az óvodában találkoztunk. Játszótársak voltunk. Aztán osztálytársak voltunk az általános iskolában. Amikor elhagytuk azt, együtt mentünk gimibe. Most felnőttek vagyunk, de sokat beszélünk és találkozunk egymással. Ez könnyű, mert egy faluban lakunk. Szeretem a társaságát, mert ő vicces és jól érezzük magunkat együtt. Szerencsés vagyok, hogy ő a barátom.
2019. okt. 30. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a best man eskuvoi tanut jelent.

en atfogalmaznam az egeszet. Matthew has been my best friend since kindergarten. That was where we first met and became good friends. we were classmates in primary school, and then in high school (bar en inkabb secondary schoolt irnek, mivel az angolszasz iskolarendszer mas mint a magyar. a primary es a high kozott van middle school, ami nalunk nem letezik). now we are adults and still talk and meet up quite often. innentol szerintem jo ahogy te forditottad.

2019. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ja es meg annyit hogy en nem feltetlenul forditanam le a nevet. mivel ot Matenak hivjak, nem Matthewnak. ha Zoltan lenne vagy Arpad, azt le se tudnad forditani, szoval szerintem felesleges
2019. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm, de én így sose mondanám ahogy te. Ezért is tettem fel úgy a kérdést, hogy kitudnátok-e javítani, nem pedig úgy hogy áttudnátok-e írni.
2019. okt. 30. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 kijavitottam neked. igy angolabbul hangzik, nyelvtanilag is helyesebb, kevesebb a szoismetles
2019. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod atfogalmazni, akkor belejavitok abba amit te irtal:

best man az tenyleg eskuvoi tanu, az ide nem jo, hasznald a best friend-t inkabb

we met in kindergarten - nem kell a the

we were playmates - s kell a vegere mert tobbesszam

we were classmates - megint, tobbesszam

when we left - it nem kell, eleg hogy when we left, vagy when we left school

and meet often vagy and meet regularly - very much nem jo a meetinghez

we live in the same village - kell az in

2019. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!