Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet könnyen és...

Hogyan lehet könnyen és hatékonyan nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
A spanyolról lenne szó, és most kezdeném el.
2010. júl. 16. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

-anyanyelvi tanárral (költséges, de ha már a hatékonyságról van szó)

-kommunikációra építkezni nem pedig a nyelvtanra (persze az elején azt sem szabad elhagyagolni)

-spanyol nyelven írott olvasmányok olvasása, film nézés


Másképp szerintem nem megy:)

2010. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy ,,belevetnéd" magad a tanulásba, vagyis drága nyelvkönyveket vennél, drága magántanárhoz járnál vagy tanfolyamra, érdemes lenne magáról a nyelvtanulásról olvasnod! úgy értem, hogy olvass pl. blogokat, más hogyan csinálja, olvass könyvet arról, hogyan kell nyelvet tanulni. Vagy akár neten keress cikkeket a témáról.Trükkök, tippek stb. Ez időigényes, de megéri.

Szerintem minden embernél működik az, hogy ami érdekli, azt könnyebben megjegyzi. Épp ezért fontos, hogy érdekeljen, amit tanulsz. Legyen motivációd. Anélkül felesleges szenvedés lesz.

2010. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én most ezt olvasgatom, tetszik, és találtam már pár ötletet :)

2010. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!