Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvtanulás?

Spanyol nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
Szeretnék spanyolul megtanulni. :) De hogy kezdjek hozzá és mivel célszerűbb elkezdeni?? Milyen könyvből vagy interneten hol??
2010. júl. 16. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nezz korul a spanyolnyelvtanulas.lap.hu-n, biztos vannak jo linkek, online nyelvtanfolyamokhoz.

Keress lehetoleg olyan nyelvkonyvet, ami direkt egyeni tanuloknak van, ha nem, en a "tanuljunk nyelveket" (azt hiszem ez a cime, vagy tanuljunk konnyen...?) sorozat konyveit vettem at-elso sarga, masodik kek, harmadik piros. nekem tetszett. abbol tanultam a egesz nyelvtant, szavakat pedig internetes oldalakrol, olvasgatva. ha tudsz angolul, meg konnyebb a dolgod, sok angol nyelvu spanyolul tanito oldal van.

2010. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hangosan spanyol szövegeket olvasni az interneten..a kiejtési szabályokat megtanulni..magyar oldalakat lefordítani spanyolra google fordítóval(a fehér részbe belinkeled az oldalt és kiválasztod,hogy magyarról spanyolra szeretnéd fordítani)..és aztán rámész a szöveg egyik részére,és azt megnézed,hogy mit jelent magyarul->utána próbálod kiejteni..stb.

Amúgy én is akarok spanyolul tanulni,és hamarosan meg is valósítom,ha minden igaz..csak én tanárral,de itthon is már gyakorlok..neten hallgatok spanyol számokat,a karaoket éneklek..:D és persze közben jól érzem magam..azért valamennyi így is megmarad az emberben;)

megnéztem szavaknak a jelentését,és azokat is tudom:D

2010. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézegesd ezt az oldalt!

[link]

amúgy én a colores könyvekből tanultam/tanulok. Az első könyvet suliban használtuk,a második résznek meg egyedül álltam neki. De hallgass sok spanyol zenét! Ha megtetszenek számok,én például megkeresem a szövegüket, kinyomtatom, az ismeretlen szavakat kiírom szótárból és így új szavakat tanulok legalább:)

2010. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 13:54

az az oldal már nem jó. köszönöm az eddigi gyors segítségeket. :) Várok még válaszokat.:D

2010. júl. 16. 14:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Az angolt gimiben tanultam úgy 4 évig mert a német mellett azt is kellett tanulni. A spanyol nyelv tanulás előtt szerintetek jobban tanuljam még meg az angolt vagy nyugottan lehet mind a 2-őt egymás mellett?
2010. júl. 16. 14:18
 6/16 A kérdező kommentje:

olyan oldalt tudnátok mutatni ahonnan letudnám tölteni hanganyagba hogy hogy számolnak kiejtésben meg szavakat.

suliban adtak az angol könyvek mellé ilyen cd-ket.

2010. júl. 16. 14:23
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Két legyet egycsapásra akkor: [link]

Angol oldalakon rengeteg segítő anyag van fent, szóval egyszerre tudsz több nyelvet gyakorolni.

2010. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen az oldalon kezdtem el nemrég a spanyolt:

[link]


¡Buena suerte! :)

2010. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, csak spanyoltanulas.lap.hu

de van meg pl ez is: [link]

es ez: [link]

egyebkent en is spanyol nyelvu zenekkel kezdtem a tanulast, hasznos, mert a kiejtesben segit. de a spanyol amugy is eleg konnyu, kiejtesre is, meg nyelvtanra is. szoval nyugodtan tanuld az angolt es a spanyolt egyutt. menni fog. en is csak par honap kulonbseggel nyelvvizsgaztam a ket nyelvbol...nem zavaro, mert tuti nem kevered ossze a ket nyelvet. nem olyan, mintha olasszal vagy franciaval tanulnad egyszerre.

sok sikert!

2010. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nagyon jók ezek az oldalak...köszi szépen a segítséget. :):)
2010. júl. 17. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!