Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsgával kapcsolatba...

BME nyelvvizsgával kapcsolatban milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz?szóbeli milyen?én egy hónap múlva vizsgázok angol középfokon és nagyon félek,hogy nem sikerül.:S
2010. júl. 15. 15:24
 1/6 anonim válasza:

:) Én is jövő hónapban megyek, de szerintem no para.

Nővérem már túl van rajta, ő tök pozitívan beszélt róla.

2010. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)

a barátom angol tanár ő is azt mondja,hogy kár parázni,de azért mégiscsak drága ahoz,hogy elbukjam.:S

a szóbelitől nagyon félek:S

2010. júl. 15. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tanultál vagy nincs hozzá érzéked, akkor nehéz.

Egyébként semmi különös, engem nem szívattak, viszont elvárják a tudást a 60%-hoz. Ha valaki nagyobbakat ront szóbelin, azt könnyen meghúzzák, főleg, ha fogalmi tévedések vannak. Az írásbelin pedig nem szabad sokat agyalni, a behelyettesítésnél nem szabad leragadni egy mondatnál, a nehezeket kell a végére hagyni.

2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a BME-n voltam, középfokú C, angol.


Nem véletlenül választották a mottójukat: "Azt szeretnénk megtudni, hogy a vizsgázó mit tud, és nem azt, hogy mit nem tud!"

Ez szerintem teljes mértékben igaz is. Rendkívül kedvesek, segítőkészek. Mai napig örömmel gondolok arra a nyelvvizsgázásra. A képleírásnak vásárlást kaptam, az annyira nem ment, mindent elmondtam amit tudtam, és nem is forszírozták a dolgot, tudomásul vették, hogy ennyi. Beszélgetésre sport témát kaptam, abban nagyon otthon voltam, és teljes mértékben hagytak kibontakozni. Nem modnták, hogy jó, elég, köszönjük stb. Látták, hogy tetszik a téma, és folyamatosan kérdezgettek, beszélgetünk. Csak jót tudok róluk mondani. Azok után, miket hallok más nyvközpontokról, őket bárkinek merem ajánlani.

2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódtam. Soha többé nem megyek BME-re, a rigó utcai(origó) hamarabb meglett, pedig sokan bírálják, szerintem azzal semmi gond nincs, ha tudsz, átengednek. BME-n megbuktam, vond le a konzekvenciát.
2010. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Angol és német közepet is náluk csináltam, nekem bejött:) nyelvtani része elég nehéz, de teljesíthető, többivel semmi para nincs. Szóbelin rendesek, nem bonyolult, hajrá:)
2010. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!