Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment a biosz érettségitek?

Hogy ment a biosz érettségitek?

Figyelt kérdés

Eduline-on olvastam, hogy a közép emelt szintnek felelt meg.

Én emelteztem, szerintem nem volt rossz feladatsor, bár én még több embertant el tudtam volna viselni, pl. szív, agy, tüdő működése. Kicsit csalódtam, hogy mennyit készültem ezekből és sehol sem kellett.


Esetleg valahol van nem hivatalos megoldókulcs? Vagy ilyen csak a népszerűbb tárgyakból szokott lenni?



2019. máj. 14. 18:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
én is xd gondolkoztam a fénytörő közegen de a sárgafolt az nem az így kiesett. habár sztem ezek eléggé általános semmilyen állítások voltak, ilyen nesze semmi fogd meg jól xd de olyanra még volt jó pár példa
2019. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Furának tűnnek ezek a kérdések egy emelt biosz érettségihez képest.:D
2019. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
eléggé szélsőséges volt sztem mert volt ami nagyon könnyű volt emelthez képest, pl a biológiai ox, de volt ami ilyen hagyjuk már kategória xd
2019. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
tenyleg olyan hanyag volt sok feladat, hogy nem lehetett eldonteni hogy most ennyire kiforgatjak hogy a szart is kitrükközzék belőled vagy tényleg ennyire egyszerű a válasz. és akkor ezen loop-ol az agyad ott negyed órán keresztül
2019. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

A fehérje stimmelt, de én az erek helyett mást írtam (A vagy B).

Az oxidáxiós feladatban a sorrendre emlékszik valaki? Olyan szívás, egy csomó időt cseszekedtem rajta unalmamban, majd rájöttem, hogy valószínűleg csak 1 pontot ér az a 4 vagy 5 betű xD


A talajos feladatnál az a b és e betűk mik jelöltek, és a végén a grafikon melyik nagybetűt jelölte?


Meg szerintetek azért nem jár pont, ugye, ha az egyik kérdésnél csak gombákat írtam élesztőgombák helyett?

2019. máj. 14. 20:56
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

én is csak gombákat írtam xd

egyébként b d e c a asszem de tuti a b volt az eleje es c a volt a vége

2019. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

fuha oxidacional eloszor ugye 1.elfogy az oxigen a tulterheles miatt 2.telitodik az elektronszallito a term.oxidacioban 3NADH nem tudja leadni 4felhalmozodik 5leall a citratkor a felhalmozodott nadh miatt


a szikesedesnel a karikak az ionok voltak, nyilak az ionaramlas, a sáv meg az ontozoviz

2019. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
grafikon a D, az alkoholos erjedesre sörélesztő gombát írtam
2019. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A javítókulcs függvényében hogy sikerült?


Én figyelmetlenségből vétettem pár olyan orbitális hibát, hogy az rögtön 1-est érdemelne :(

2019. máj. 15. 10:24
 20/28 A kérdező kommentje:
A hibásan megfogalmazott növényi hormonális lépéseknél láttam a táblázaton, hogy a gyökér megjelenése után is kell még neki hormon, a szöveg meg ugye azt írta, hogy nem. Tök egyértelmű, túlságosan is... Szóval inkább bejelöltem az A-t, merthogy biztos az a trükk, hogy steril körülmények közt ültetik ki... xD Hát no comment.
2019. máj. 15. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!