Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt Főleg a Debreceniktől...

Kozma Zsuzsi kérdése:

Ezt Főleg a Debreceniktől kérdezném:Szerintetek a Cokonai Vitéz Mihály sulii jóó?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy az szar meg minden de nekem végülis tecik csak mgakatam kérdezni mást is.Mindig zt mondják hogy a medgyesy a jó suli végülisaz is teccik!
2010. jún. 27. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézusom... neked megfelelő lesz!
2010. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy te? Jesszusom! Cokonai, tecik,teccik, mgakatam, zt, medgyey a jó suli, végülisaz és teccik. Súlyos!!!!
2010. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked mindkettő tökéletesen megfelel, amúgy egyik sem egy "elit" gimnázium, még debreceni szintem sem.
2010. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pf.. hülyékk
2010. jún. 28. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd akkor mondjátok ha tudjátok is .... :@
2010. jún. 28. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
jó^^ oda megyek =)
2010. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha nem elit gimnázium attól még igenis jó... ide járok fél éve és elég kemény az oktatás úgyhogy légyszives nézz utána mielőtt beszélsz..köszi.
2011. febr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!