Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó iskola az EVENTUS Egerbe?

Jó iskola az EVENTUS Egerbe?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék járni de nem nagyon tudok róla ilyeneket hogy jó-e vagy nagyon gyenge mert már azt iws hallottam pedig művészeti iskola .Egyébként a Művészet és Média fotográfus szakra jelentkeznék ha tudtok ezekről valamit jó volna nékem.
2018. okt. 9. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

tanítás: minden héten elmegy egy tanár

ordibalas

mindenert penzt kernek

nincs futes a tanteremben

kollégium: szinten nincs futes

Csotanyok vannak benne

15.-iketol SINCS FUTES

A nevelő minden este kibassza az ajtot es pofazik de reggel meg halk szoval nem kelsz fel rá soha

Melegvizrol ne almodj

2018. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 slash1xhun válasza:
No, mivel az előzőt egy jelenlegi diák írta... Így pár év távlatából írok én is, ha érdekel még. 2015ben végeztem, a suli az emberek miatt marha jó, jó arcok általában. Akadnak kiemelkedő szakmai tanárok, művészek, gondolok itt Herczeg tanár úrra és Szilágyi Rudolfra(már nem tanít ott), rengeteg kiállítást szerveznek minden évben, ha egri művészetről van szó az evo ott van. A szakmad valószínűleg nem fog indulni, csak a triumviratus, alk graf, animáció, meg egy másik fajta grafika(passz, én animos voltam). Amennyiben kiemelkedően jeleskedsz a művészetekben, a tanárok(legalább amikor én jártam oda) nem fogjak hagyni, hogy el kallodj. Ha gondolod írj üzenetet.:) A koli viszont tényleg borzalmas...
2018. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
NAGYON JAUUUU!!!! SZÉP GOMBÁK NŐNEK A KOLIBA A PADLÓBÓL!!!! MEGETTÜK, MERT A KAJA IS SZAR.
2019. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!