Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » VALAKIII Eventus (Eger)...

VALAKIII Eventus (Eger) milyen suli? A koli része? L

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 17:29
 1/8 anonim válasza:

Még mindig jó!

Holnap is megkérdezed? ;)

2014. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen :DD idáig nem kaptam normális választ...
2014. okt. 17. 17:30
 3/8 anonim válasza:

Esetleg próbálkozz be a 'Közoktatás, tanfolyamok' kategóriába. ;)

Am fogalmam sincs, terveztem oda menni, de végül mégsem úgy alakult. Szerintem fontosabb, hogy a társaság milyen lesz. Voltam már 'modern' koliba, de tré volt a csapat...most egy lepukkant helyen vagyunk, de ezerszer jobb :D

2014. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam de semmi válasz. :DD Értem :)
2014. okt. 17. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
az eventus a legalja egerben... nem tudnék mondani nála rosszabb sulit és még fizetni is kell érte
2014. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ooo.... de mitol rossz ennyire ?
2014. okt. 18. 21:57
 7/8 anonim válasza:
Semmiért.Ez az idióta teleirogatja a gyakorit a lenéző kommentekkel,mert 2 ismerősét kiba szták és pikkel a sulira gondolom.
2014. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hajnalodik2 válasza:

Az én lányom odajár. Nagyon gyakran cserélődnek a tanárok vmilyen oknál fogva, amit nem tudunk. Szines egyéniségek járnak oda, a lányom nagyon szereti, bár érzi h. vannak gondok. A lányoknak nagyon jó a koli, szigorúak a kolis tanárok, de kell is, mert némelyik gyerek igen "szabados".

A fiú kolit nem tudom milyen. Lehetne job az iskola, de az idén már két kiállítás volt és most rajzverseny less. De nem indul be sok szak amit megigérnek, biztos nincs elég jelentkező hozzá. Magánsuli, fizetni kell évi 60ezret, de a művészi oktatás job int az Eszterházyban.

2015. jan. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!