Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen akkor is ki kell...

Egyetemen akkor is ki kell fizetnem a képzési díjat, ha 2 hónap után hagyom ott?

Figyelt kérdés
Államin vagyok, de korábban már ellőttem az ingyenes félévem. ;/

2018. okt. 5. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés, amit könnyedén megtud válaszolni az egyetemed. Valószínűleg sokkal jobban mint bárki itt.


Nehogy véletlenűl az legyen, hogy itt 3ból 2 kommentelő megnyugtat, hogy "Nyugi .. ingyen van", majd a Nav behajtja rajtatok. (Igen, az tandíjat a nav is behajthatja. Az első héten magyarázták el nekünk. Már nem tudom vissza mondani mért)

2018. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha ez a második szerződés szerint akkor igen


az elsőt tudtommal nem


vagy ez másodszorra az első egy másik helyen?


ill ha folytatod máshol és ott diplomát szerzel akkor sem


pontos részleteket tudd meg hivatalos forrásból és áruld el mert olyan helyeken mint a tanulmányi ellentmondó infókat kaptam

2018. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!