Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételivel jelentkeztem...

Pótfelvételivel jelentkeztem egyetemre távoktatásos formában, van még lehetőségem arra, hogy mégse kezdjem el az egyetemet? Önköltséget nem fizettem be még és be sem iratkoztam.

Figyelt kérdés

#egyetem #pótfelvételi #önköltéses képzés
2018. aug. 29. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem iratkozol be.
2018. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

"Önköltséget nem fizettem be még és be sem iratkoztam."

Hát akkor hogy mennél te egyetemre, ha még be sem iratkoztál??

Fogalmazd át a kérdésed.

ÉS ajánlom, hogy ilyen tudással ne is kezd el az egyetemet.

2018. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Kedves utolsó... Én is pótfelvételivel jelentkeztem, és még én sem iratkoztam be, ugyanis: "A felvételt nyert jelentkezőknek 2018. szeptember 3-tól 2018. szeptember 9-ig a regisztrációs héten lesz lehetőségük beiratkozni."

Szerintem félreértetted ezt a beiratkozásos dolgot. :)

2018. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem egyetemre pótfelvételi eljárás keretében, tehát felvételiztem az adott szakra és felvettek, a ponthatárok augusztus 24- én derültek ki, most kellene beiratkoznom, valamint befizetnem a költségtérítés összegét, azonban elbizonytalanodtam az egész egyetemi dologgal kapcsolatban, ezért lehet mégsem iratkozom be. Ennek módjáról szerettem volna információt kapni, mivel a Neptun rendszerben nincs olyan lehetőség, hogy jelentkezés törlése vagy esetleg passzíválás, ezért nem tudom, hogy elég, ha egyszerűen nem töltöm fel az okmányaim másolatait és nem fizetem be a költségtérítés összegét, nem veszem fel a tantárgyakat stb. vagy van egyéb teendőm is. Egyébként még nem döntöttem el, mit fogok tenni, de a kedves hozzászóló kedvéért leírtam szép részletesen, így talán ő is megérti. Utolsónak pedig köszönöm. :)
2018. aug. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!