Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Hol tanuljak tovább?

SOS! Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Most még van lehetőségem sorrendmódosításra. A nemzetközi tanulmányokat ill a jogot jelöltem meg a Pázmányon. Szerintetek melyik legyen az első helyen? (most az nt az első) Mindegyik érdekel, de félek, hogy a jog túl nehéz lenne. Az nt-re meg azt mondják, hogy azzal nem lehet elhelyezkedni. Előre is köszi.

2018. jún. 6. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Igaz mindkettő. A jog telített, az nt nem sok mindenre jó. Én a helyedben kihagynék egy évet, elmennék addig esetleg külföldre, vagy itthon dolgozni, és átgondolnám, mi illik igazán hozzám, mire vágyom.

Magammal kapcsolatban is így tennék.

2018. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék halasztani.
2018. jún. 6. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor lesz majd egy hasznavehetetlen diplomád, amivel jó sokáig kell majd állást keresni. Melyik a jobb verzió?


Ezt neked kell eldönteni. Figyelembevéve, hogy egyik szak e túl jó, húzz kalapból.

2018. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Pázmány nem a legjobb választás. Sok ismerősőm váltott onnan és azt mondták katasztrófa az az iskola.
2018. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Pázmányt én sem ajánlanám, sok ismerősöm jött el onnan, ELTE 1000x jobb, de ha mindenképpen a Pàzmányra akarsz menni, akkor viszont döntsd el hogy akarsz egy hasznavehetetlen diplomàt az nk-val, vagy mész jogra, de azt csak akkor ha tisztában vagy vele hogy mennyit kell ott tanulni, és érdekel is mert anélkül nehéz lesz.
2018. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja, nekem van ismerősöm akinek bejött a nemzetközi tanulmányok és követségen dolgozik. És van jogász aki köztisztviselőként dolgozik a kormányablaknál. Az alapján dönts, melyik érdekel jobban.Ne azt nézd mennyit kell tanulni vagy ki mit mondd a szakról.
2018. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!