Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb gimnázium...

Melyik a legjobb gimnázium Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem a Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium. De szerettem ezt mindig leírni amikor oda jártam!
2010. jún. 13. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Fasori Evangélikus Gimnázium
2010. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Eszerint a Fazekas....

[link]

...eszerint pedig az Apáczai

2010. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Budapesti fazekas a legjobb, de ezt nem is kell csodálni, hiszen nagyon megválogatják hogy kiket vesznek fel.


Egyébként, szerintem mindenkinek az a legjobb, amit szeret, és ha szereti, ahová jár. Papíron a Fazekas, nekem Debrecenben az Ady.

Nem azért mert az évfolyamnak 4.8 az átlaga, hanem azért, mert én imádtam oda járni, ott nőttem fel, nagyon családias volt a légkör, vannak osztálytársaim, akikkel napi szinten tartjuk a kapcsolatot, mert annyira összenőttünk a 4 év alatt. Ady, azon belül is dráma, mert ott nőttem fel, mert szeretem.


Nem vitatom, hogy a Fazekasba, vagy a Révaiba ne lenne ugyanilyen a hangulat, de arról véleményt nem akarok, és nem is tudok alkotni.


Szval:

Number one: debreceni Ady Endre Gimnázium, dráma tagozat.

2010. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium is nagyon jó, nem csupán az oktatás szinvonala, hanem a személyiségnevelés is. Házirendet olvasva kicsit maradinak tűnik, sok apró fölösleges szabály van érvényben, de nagyon tudatos, okos, "gerinces" embereket nevelnek!
2010. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium is nagyon jó" azért soha nem hallott, noname gimiket ne soroljunk fel csak azért, mert oda jártál.
2010. jún. 13. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Bocsáss meg kedves kérdező, de egy kis p*cs vagy. Kit érdekel hova jártál, mikor ennnyire silány embert faragtak belőled.
2010. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező kommentje:

"Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium is nagyon jó" azért soha nem hallott, noname gimiket ne soroljunk fel csak azért, mert oda jártál.


Hát, kedves kérdező.. Attól még, hogy te nem hallottál róla, nem "noname". Én is ismerem, pedig más megyéből vagyok. Ha már a Fazekasba jártál, egy kis műveltséged igazán lehetne. Vagy egy kis minimális tiszteleted.

2010. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég tudatlan ember lehetsz kérdező, nekem máris csökkent a Fazekas szinvonala emiatt...
2010. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Uh a fazekasba jártál?

Elég stréber lehetsz XD

2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kétségtelen, hogy a Fazekas a legelittebb gimnázium..de(!) megvétóznám, hogy nem biztos,hogy ami elit az jó is..

másrészről, ha FMG jártál..ne legyél ennyire műveletlen..és tapló 'noname gimi' neked jól esne? ha ilyet írnának..hmm?

2012. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!