Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb Gimnázium...

Melyik a legjobb Gimnázium DEBRECENBEN? Lent bőv

Figyelt kérdés
Nyíregyháza legjobb gimijéből(zig)mennék át debrecenbe vmeik suliba. 11ikes voltam most,de mivel nulladikos is voltam,ezért 4éves gimiben 3ikba mennék. Van olyan suli,ami nagyon jó?Mármint most a társaságra gondolok,és arra h, jó az oktatás,de azért elég laza a suli. vagy vmi ilyesmire gondoltam. segítsetek légyszi,szeptembertől debreceni vagyok. Kösziii. 17L
2010. jún. 12. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Biztos lesz aki nem ért egyet velem de azért leírom.

Ha igazán nagyon híres, "jó minőségű", jó hírű, közkedvelt gimit akarsz, akkor Tóth Árpád vagy Fazekas Mihály gimi, ezek Debrecen elit gimijei. De ezek nagyon tanulós gimik, én elég sznobnak találom az egész légkört.... Ha kevésbé szigorú de ugyanolyan jó hírű gimit szeretnél, akkor Dóczy gimit ajánlom, de csak ha református vagy mert ez eléggé vallásos suli. Az igazán neked való (ahogy leírod az igényeidet) a Kossuth Lajos tudományegyetem gyakorló gimnáziuma a tökéletes választás.

Van még a Csokonai gimi de az nagyon szivatós, mármint a diákok nagyon szivatósak egymással és rosszindulatúak stb szóval azt inkább kihagynám a lehetőségek közül...


Ugyanakkor fenntartom itt is a véleményem hogy igazán jó sulit amivel viszed is valamire, csak szakközépiskolák között érdemes keresni, pl Bethlen Gábor vagy Erdey Grúz Tibor.


Remélem segitettem

23L

2010. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én is a Kossuthra szavaznék.

Igaza van az előttem szólónak, de kiegészíteném. A TÁG és a Fazekas az inkább ilyen gyógyegérképző ^^ Tehát ha oda jársz akkor rohadt sok tárgyi tudásod lesz. A Kossuth viszont tényleg egy klasszikus elit gimi (vagy okos vagy, vagy sok pénzed van). A légkör is nagyon jó, nincs is olyan bődületes szigor (bár drága Kokó igazgató próbál szorítani a gyeplőn).

A Kossuthos életérzés leírhatatlan :) És tényleg ez nem az a suli ahol mindent flottul be kell magolnod, az a lényeg, hogy legyen eszed, és használd jól.

A reggeli késések, a kapunál a tanárok csúnyán néznek ha késel, de ők is utálják a rendszert ezért vigyorogva betessékelnek, hogy menjél gyorsan, gyorsan :D (mert fel kéne írniuk a későket)

Bármikor kijöhetsz a suliból, szép parkosított udvara van, a portások jófejek, Jani bá a kertész... Imádtuk. A 2 büfésnéni, Hajni a fénymásolós csaj... ááá leírhatatlan milyen érzés kossuthosnak lenni ^^ Mikor a fél suli kint van a kapuelőtt cigizni, egyszerűen szuper egy hangulata van.

Továbbtanulás szempontjából is nagyon jó, abszulút elit.

2010. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöööm. kossuth nagyon bejön eddig:)
2010. jún. 12. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

most megnéztem az osztályfőnököket, hogy kikhez kerülhetsz be, ha 11.-be mész. Csupa jó arcok, Németiné (5 vagy 7 gyereke van, szal ért hozzájuk XD), Titkó Jutka (az apja volt a régi igazgató) az egyik legrendesebb tanár akivel valaha találkoztam, Tóth Annamária "Halihó" (így szokott köszönni) őt nem ismerem, de csupa jót hallottam róla is.

Bármi kérdésed van, szólj nyugodtan :)

2010. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jajj nagyon kedves vagy! ha ide írok egy msn címet,nem vennél fel?:) lenne pár kérdésem,ha tényleg nem teher:)
2010. jún. 12. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
figyelj, elvileg csütörtökön/-től érettségizem, van 60 tételem, 4 napom... sima ügy :D felveszlek persze. :)
2010. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kiszkoala@hotmail.com


kicsit fura de majd itt elmondom azt a címet ami a rendes,csak az a nevem és...:D na nem mintha titkos lenne.

de figy

vegyél fel akkor,és ha lesz időd beszélünk.mégegyszer köszönöm:*

2010. jún. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!