Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap és holnapután is lesz...

Holnap és holnapután is lesz gimnáziumba szóbeli felvételim és nagyon izgulok. Akik eddig voltak, azoknak milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy pontosan,mire készüljek. Esetleg akik idén már voltak szóbelin tudnak valamilyen tanácsot adni? A válaszokaz előre is köszönöm.

2018. febr. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sziaa, én holnap megyek, te tudsz segíteni nekem?😊
2018. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! 🙂 Én tegnap matek felvételin voltam, és szerintem jól ment. Nem kell izgulni, az a lényeg, hogy nyugodt legyél és értelmesen beszélj. Én is kicsit túlizgultam, de remélem ma már jobban fog menni 🤗
2018. febr. 28. 12:12
 3/3 anonim válasza:

ne idegeskedj, vigyél magaddal csokit, szőlő cukrot, próbálj szemkontaktust tartani a tanárral és ha hirtelen nem jut eszedbe a szöveg amit előírtál (ha írtál és esetleg bemagoltad mint ahogy sokan teszik sajnos) ne ijedj meg, próbálj meg improvizálni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, tudom kicsit későn írtam :)

2018. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!