Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek a Károlyi Mihály...

Bekerülhetek a Károlyi Mihály szakközépiskolaba? Illetve Xantus, Hunfalvy vagy Károlyi? Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés
65 pontom lett az irasbelin, 4,4 az átlagom, behivtak szobelizni. Szobelin el kellett mesélnek a hobbija, az iskolamrol is beszélnem kellett, véletlenül kicsúszott a számon hogy a tanárok fonokoskodok. A bent lévő tanárok csak nevettek,es megkérdezték hogy miért fonokoskodoek a tanárok a sulimban,nem jutott eszembe pár szó.. Ez még belefér? Megdicsértek hogy sok a dicséretem esők a jegyeim. Szerintetek így még bekerülhetek?(ide járt a nővérem es ő szerette ezt a sulit) Illetve a xantusba is voltam szobelizni ott nagyon rám szállt a tanár hogy nem vagyok kitűnő. Nem voltak nagyon szimpik a tanárok se a diákok.

2018. febr. 26. 20:01
 1/5 Christin Chasor ***** válasza:
szerintem a Xántusba igen, én oda járok és nagyon szeretem
2018. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a 13.kerületi Károlyiról van szó:

Károlyis vagyok szerintem sokkal de sokkal jobb suli mint a Xantus.

Tanárok nagyon nagyon odafigyelők és kedvesek kivéve 2db tanárt. Az órák nagyon jók és érdekesek.

Tanulni viszont nagyon sokat kell jó képességek mellett is.

Legkönnyebb az ügyvitelre bekerülni ( D osztály ) De más iskolákhoz képest itt ez is erős tagozat.

Legnehezebb a kéttanítás nyelvűbe bejutni (KNY osztály)

A te eredményeiddel: A kéttanítás nyelvű osztályba nem biztos a bejutás de nem is lehetettlenség

A NY és C és D osztályba viszont tuti a bejutásod

Egyébként melyik tagozatokat jelölted meg?

Egyéb érdekességek: Minden osztály 2 részre van osztva 1-es és 2-es csoport van amit az Angol tudás határoz meg,hogy melyikbe kerülsz ha az osztálynak nincs nagy eltérés az angol tudása között akkor viszont a névsor felénél lesz szét vágva az osztály és ez határozza meg, hogy melyik csoportba kerülsz.

Társaság meg pedig osztály függő.

Matekból mindkét csoportnak van egy + matek komp. fejlesztő órája itt lehetőség nyílik megbeszélni amit nem ért az osztály a tananyagból.

2018. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egyéb kérdésed van kérlek keress meg üzenetben és válaszolok szívesen
2018. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xantusban velem is hasonlo volt... nem voltak ott a tanarok nekem sem szimpatikusak.. rákérdeztek hogy miert ilyes a magatartas jegyem (négyes), azt válaszoltam, hogy ruhelltek a tanárok,..nem tudtam mit mondani...
2018. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Xantus nagyon szimpatikus volt nekem mikor ott voltam én azt ajánlom. Nagyon szép nagyon jól felszerelt iskola. Plusz 1000% hogy nyelvvizsgával jössz ki onnan.
2018. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!