Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nem tetszik...

Mit csináljak, ha nem tetszik az a szakma, amit választottam?

Figyelt kérdés
9.osztályos tanuló vagyok, eltelt egy félév és most egy szakgimiben tanulok. Jelenleg 15 éves vagyok, de májusban leszek 16 éves. Informatikát tanulok, és sajnos nem tetszik ez a szakma, és a szakmain kívül mindegyik tantárgyból 4-es 5-ös vagyok. A programozás és az elméletek okoznak a legnagyobb problémát. Menjek át másik szakmára, ami érdekel? Vagy vigyem végig úgy, hogy nem is érdekel ez a szakma?

2018. febr. 4. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj át, mert akkor ez a 4 év kínszenvedés lesz számodra. Ha meg átmész akkor lehet hogy az meg tetszeni fog
2018. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
caak az a baj, hogy a szüleim nem engedik meg, hogy átmenjek egy másik szakmára. :( De én arra gondoltam, hogy úgy is szeretek főzni és átmennék szakácsnak.
2018. febr. 4. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt szeretnéd tedd azt!
2018. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért érettségizz

le

2018. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felvettek már máshova. :)
2018. jún. 28. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!