Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is nagyon elcseszte ezt...

Más is nagyon elcseszte ezt az egyetmei félévet?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok? Vizsgakurzus? Hány nem lett meg?

2018. jan. 23. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
1 biztos nem lesz meg, 1 talán még meglehet csütörtökön. Nem ráépülős, úgyhogy tulajdonképpen megvárhat jövőre is. Attól függ, hogy sikerül felvennem a tárgyaimat. Ha belefér, lehet, megcsinálom vizsgakurzusban.
2018. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem se lesz meg egy, mert enm tudtam elmenni belőle egyáltalàn vizsgázni, más tantárggyal ütközött az időpont, egyből meghúztak évismétlésre, hacsak nem meglesz a vk.
2018. jan. 23. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, 2 vizsgára nem tudtam menni mert nem lett meg aláírás. De úgy is újrafelvételizek, szóval nem számít :D
2018. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nekem ráépülős az a baj, sík ideg vagyok....

A többit még felveszem valamikor, de....

Ott is hagynám, ha szüleim engednék...

2018. jan. 23. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 tárgyad nem lett meg, akkor mindenképp folytasd. Akkor vedd fel vizsgakurzusban, ha a ráépülő tárgy őszi félévben is indul. Ha csak a tavasziban, akkor inkább várj egy fél évet és a rendes kurzust vedd fel ősszel a tárgyból, ami nem sikerült. Ha 1 tárgyat buktál az még nem a világvége, csak picit jobban oda kell figyelni majd a továbbiakban. Sokan szoktak csúszni 1-1,5 évet, ne aggódj.
2018. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!