Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki osztatlan informatikatanár...

Aki osztatlan informatikatanár képzésen van Egerben az Eszterházy Károly Egyetemen, milyen ott a képzés?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy pontosan milyen órák vannak, illetve milyen az oktatás. Köszi a választ előre is! :)

Ha máshol tanulsz infotanárként, akkor is írhatsz, csak írd oda, hogy melyik egyetemen. Köszi :)


2017. dec. 6. 18:10
 1/3 DK421 válasza:
Én nem informatika-tanárként végeztem ott, de van olyan barátom, aki igen. Mesélt párszor: jó sok matek-órát emlegetett (5 külön fajtát, ha jól emlékszem).
2017. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudnál vele beszélni, kérlek, hogy mondjon néhány szót a képzésről? :)
2017. dec. 7. 16:14
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem a webprogramozó tanárom az Eszterházy-ra járt és tanított is, idén jött át hozzánk.

Kérdezgettem erről a szakról őt én is, mert ő tanított is ezen a szakon.

Azt mondta, hogy ha a szívére hallgatva mondja a véleményt inkább nem ajánlaná a szakot.

Rendesen php programozás, és hasonlók mennek ott. Ha nem tanulta valaki már ezeket előtte is annak nehéz lesz. :)

2018. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!