Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Magyarország legdrágább...

Melyik Magyarország legdrágább főiskolája? ( azt hiszem Budapesten található)

Figyelt kérdés

Egyszer volta tv-ben ha jol emlékszem másfél millió/szemeszter, de nem tudom mi a neve. Nagyon modern, jól felszerelt és oylan az egész suli mint azok az amerikai fösikolák, amit a filmekben láthattok. Ha jól tudom angolnyelvű üzleti föiskola

Tipp?:)


2010. jún. 1. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szaktól is függ az ár. Talán az IBS-re gonszol, bár az nincs ennyi.
2010. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
'gondolsz'
2010. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az IBS, vagy magyarul a Nemzetközi Üzleti Főiskola!

Egyébként lehet, hogy ez a legmodernebb ( bár kétlem), mindenesetre magánsuli. De hogy nem a legdrágább, az biztos, mert valamelyik orvosi, vagy repülőgép-mérnöki karon kérnek el félévente 1,5 millát.

2010. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen IBS. köszönöm. Utánanéztem az orvostudomány egyetem most a legdrágább. Csak évekkel ezelőtt láttam rola egy ksi dok. filmet és akkor ugy "reklámozták" hogy a legdrágább. Köszi mégegyszer
2010. jún. 1. 19:37
 5/12 A kérdező kommentje:
esetleg mi a véleményetek róla?
2010. jún. 1. 20:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A féléves tandíjból megeteted egész Szomáliát, ne mond, hogy oda akarsz jelentkezni :D
2010. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az en velemnyem:

Menj oda nyugodtan. Adok egy nemzetkozi bankszamla szamot ha gondolod. Oda elutalod az elso evi osszeget, es mindossze 3% pluszt, ami az egyeb kezelesi koltsegeket fedezi. Ezutan kezhez kapsz egy formanyomtatvanyt amit kitoltve, fenykepet mellekelve a megadott cimre kell postazni. En is es a baratnom is sok sikert es jo tanulast kivanunk neked. Amennyiben felvesznek akar csatlakozhatsz is a belso barati korunkhoz (de ezt inkabb privatban)

2010. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most miért kell b@szakodni? Csak érdekel, hogy mi a vélemény rola. Igen, gondoltam rá, hogy oda megyek és kíváncsi voltam az emberek véleményére milyen ott az oktatás, meg a környezet.
2010. jún. 2. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen a környezet: sznob, újgazdag,gucci, lv, merci és bmw! Ezek mennek ott.

És mivel nekik csak úgy kell gy diploma, egyébként is megvan már a helyük egy cégnél, stb.

Más helyen nem igazán szívesen fogadják. Inkább járj egy normális egyetemre, vagy fősulira, hol olcsóbb a tandíj és jobb a társaság!

2010. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendben nem baszakodok. Aztan ha jossz az IBS-re, majd magyarazd el a tobbieknek is h ne baszakodjanak. Ok is biztosan pont olyuan megertoek mint en.


csa

2010. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!