Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a 2010-es...

Hogy sikerült a 2010-es kompetencia mérés? Be tudtad fejezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2010. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
aha persze nekünk a tanárunk írta kis cetlire a megoldásokat:Dés ellenőr bent se volt
2010. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Simán befejeztem mindkettőt, igaz néhány kérdésez odaírtam a véleményem, meg rajzolgattam bele stb. :D

pl a függönyöshöz odaírtam hogy ha ugyanolyan az anyaga, akkor miért drágább az egyik? (tudom hogy szélességre és méterre mérték, de azt általában négyzetméterre veszik, és úgy ugyanannyinak kellene lennie...)

2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Dehogy tudtam. xD A magyarból az egyiket igen, a másikat nem. A matek..huhh arról inkább nem is beszélek... xD

A mateknál egyébként kb feléig, ha eljutottam...én ilyen...túl alapos vagyok... LoL

2010. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
mikor a tanár szuólt, h 25perc még, akkor már kb 6x átnéztem, és feküdtem a padon mind a 4x
2010. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
ja és oyan könnyáű volt, h csak írni kelett. semmit nem tanultam, soha nemis szoktam...
2010. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8.-os vagyok, szerintem mindkettő nagyon könnyű volt,be tudtam fejezni az összes feladatot! Szerencsére az ofink volt bent, és a magyarban rengeteget segített :D
2010. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
hihi :D kompetencia mérés... gyerekjáték volt mind amin részt vettem :D és abban az a lényeg hogy megnézzék milyen tanulói vannak a sulinak, és annak függvényében adják a támogatást. csak az volt vele a baj hogy leszívta az ember agyát a végére. higgyétek el az érettségi 10x nehezebb de nem fárasztóbb.
2010. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!