Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is izgul a szerdai kompete...

Más is izgul a szerdai kompetencia-mérés miatt? Esetleg info, hogy melyik változat lesz? (4. o. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek izgulni? Szard le.
2011. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a "hasznos' infót....de nem szarom le!
2011. máj. 23. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért izgulsz??? Nem Téged tesztelnek le! Hanem a sulidat! Nem is kell nevet adnod mellé, név nélkül megy az egész, csak kódot kapsz...:D
2011. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem izgulok, úgyis jó lesz :). Gondolj te is erre!
2011. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Negyedikben mit izgulsz? Én nyolcadikban nem izgulok! Pedig mondták tanárok h át fogják nézni, mert a b-sek direkt el akarták baszni, szóval igazgató azzal kezdte h a mi osztályunkban bizik mert jobb képeségüek vagyunk mint a másik. Meg elméletileg beleszámit a nyolcadikos a tovább tanulásba de nem hinném na m1. Am a kód alapján meg simán tudnak azonositani, meg névsorba kell ülni azt ugy szedik össze. Am meg lazán lehetett sugni egymásnak meg szünetbe megbeszéltü azt visszalapoztunk, meg én magyarral kezdtem és szerintem könyebb volt mint a matek,pedig matekból jobb vagyok (felvételim is 45pont) azt amit nem tudtam padtárs simán visszalapozott azt lemásoltuk egymásról.
2011. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, az úgy kemény, ha nálatok úgy ment... mi 45 perc helyett átlagosan 35 percig írtuk, mert a fsz tanár nem tudja olvasni az órát, az osztály egész végig beszélgetett, úgyhogy nagyon tudtam koncentrálni. 4 oldalt be se tudtam fejezni a matekból... mindegy...
2011. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!