Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, hogy hazudik a munkatár...

Lehet, hogy hazudik a munkatársam, hogy járhat egyetemre, ha ezt mondta?

Figyelt kérdés
Munkatársam mindig azt mondja,hogy egyetemre jár történelem szakra és már 3 és fél éve megvan neki. Most megkérdeztem tőle,hogy melyik egyetemre jár, erre azt mondta, hogy Eger. Erre én azt kérdeztem tőle,hogy az nem főiskola? Ő azt mondta, hogy egyetemi szakra jár. Ez hogy lehet? Utána meg akarta mutatni,hogy igaz, belépett az Eszterházy Károly Főiskola honlapjára,utána a neptunra, sokadjára sikerült neki belépni, aztán mutogatott valamit, hogy ez egyetemi szak, így, úgy. Namost ez hogy lehet? Lehet,hogy igaza van,csak én nem értem, mert mikor én főiskolára jártam, akkor az 4 éves volt és nem egyetem.
2010. máj. 20. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2010. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehetséges,barátnőm is odajár.
2010. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda jártam és nagyon is igazat beszél a munkatársad. Először 2002-ben indíthatott nappali tagozaton egyetemi képzést az EKF, majd megkapta az akkreditációt a levelező, egyetemi kiegészítő szakra is, melyet 2007-ben kapott meg utoljára. A 2007-es évfolyam volt az utolsó, akik egyetemi kiegészítőn tanulhattak történelmet, utána ennek helyét a maester képzés vette át.


Még lehetnek olyan egyetemi/főiskolai hallgatók, akik a régi rendszerben járnak, nem pedig a bolognaiban. Így lehetséges.

2010. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!