Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen esélyeim vannak a...

Milyen esélyeim vannak a jövőben ilyen jegyekkel?

Figyelt kérdés

gimnáziumba járok, elsős vagyok.


Nyelvtan: 3

Irodalom: 3

Matek: 5 (de tanár miatt, mert amúgy 3-4 lennék)

Angol: 5

Német: 3

Földrajz: 4

Történelem: 4

Kémia: 2

Fizika 2 (ezt a két tantárgyat nagyon nem értem..)

Informatika: 5

Tesi: 5



semmiképp sem akarok kémiával,matekkal, vagy fizikával foglalkozni.


terveim: Érettségi után kimegyek Amerikába családommal. Ott és itt Magyarországon (ha esetleg nem mennénk ki külföldre) milyen esélyeim lehetnek ilyen jegyekkel a jövőben?


2010. máj. 18. 00:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez még sokat változhat, ha elsős vagy... Mondjuk humán beállítottságú vagy, valami ahhoz kötődőt kellene választanod. Nem tudom, mi érdekel? Mit csinálsz szívesen? :)
2010. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretek sportolni, számítógépezni, szívesen dolgoznék valami szórakozóhelyen is, discoban, klubban stb. Igazából számomra az a lényeg, hogy jól keressek és el tudjam tartani a családomat a jövőben.
2010. máj. 18. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én jobb tanuló voltam mégse lett belőlem semmi. Vendéglátásban dolgozom, de ha innen kikerülök, soha de soha többet... Úgyhogy gondold meg.
2010. máj. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
78%
A jegyeid sehol nem számítanak. Tökmindegy, hogy kettessel végzed el az összes évet általánostól diplomáig, vagy színötössel, senki sem nézi. A különbség a hozzáállásból adódik. Valószínűleg aki ötös, az vagy értelmesebb, vagy szorgalmasabb, vagy mindkettő, és emiatt az életben is jobban fog boldogulni. Ergo, minden a személyes tulajdonságokon múlik, nem a jegyeken.
2010. máj. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző, de azért ilyen jegyekkel lehet, hogy el kellene gondolkodni egy szakma kitanulásán, lehet, hogy azzal járnál a legjobban...
2010. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!