Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy lánynak a RTF-en milyen...

Egy lánynak a RTF-en milyen szakot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék leginkább ahhol nem kell az irodában sok időt tölteni,inkább helyszinelni kell,vagy pl drogot kell keresni rendőrkutyával vagy valami hasolóra gondoltam,a lényeg hogy ne legyen unalmas...

Csak az a baj hogy nem tudnék bejutni minden szakra mert nem szakközépbe,hanem gimnáziumba járok...és az átlagom sem a legjobb...mert matekból 2es vagyok:S viszont angolból töriből nyelvtanból 5-ös,angolból 4-es...

Csak azért félek mert a ponthatár magas és a matekom miatt nem fognak felvenni,viszont biztos hogy lesz nyelvvizsgám és emelt érettségim magyarból,és tesiből is jó vagyok,éa elég jó kondoba vagyok...

Van esélyem bejutni?

Kérlek válaszoljatok...

17/L


2010. máj. 16. 13:11
 1/1 A kérdező kommentje:

*elnézést az angolom nem 5-ös hanem 4-es!és töri irodalom-nyelvtan az 5-ös:)

*kondiba

2010. máj. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!