Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy lánynak milyen OKJ-s...

Egy lánynak milyen OKJ-s szakmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, fél év múlva végzek az alapszakon. Tudomásom szerint az első OKJ ingyenes. De vajon az én esetemben is? Milyen női szakmákat ajánlanátok, aminek hasznát is vehetném? Szinte minden terület érdekel (pénz-, egészségügy stb.)
2011. aug. 12. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

23 éves korodig ingyenes minden szakma, ha nincs OKJ-d, de az Atalantában 1-2 szak még a betöltött 23. év után is ingyenes marad (abban az esetben, ha nincs még OKJ-d).

Ha érdekel az egészségügy, akkor én mindenképp azt ajánlanám, mert erre mindig lesz szükség.


Itt több egészségügyi képzést is találsz:

[link]

2011. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem gyógymasszőr ideális lenne!
2011. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van már diplomád alacsonyabb minősítést ingyen nem szerezhetsz. Tehát fizetős OKJ-ra tudsz csak menni.
2011. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha most kezdeném szeptemberben az OKJ-t, és januárban végzek, akkor nem mehetek ingyenesre?
2011. aug. 13. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtál választani?
2016. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!