Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült ma a történelem...

Hogy sikerült ma a történelem érettségid?

Figyelt kérdés

Mennyire érezted nehéznek?

Esszék közül melyiket választottad? : )


2010. máj. 5. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az utolsó összeállítást választottam (nők helyzete, gazdaság, és rendszerváltás). Sosem volt erősségem a töri, de én úgy érzem ez a tegnapi matekhoz képest semmi nem volt. Négyesem tuti meg lesz, de az ötösben is bízom :) Az idő is bőven elég volt rá, így nem kellett kapkodni, szerintem jó volt :)
2010. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tűrhetően,nehezebbre számítottam a tegnapi után.Én is az utolsó összeállítást választottam,a nők helyzete pl kifejezetten könnyű volt.A dualizmusról nem írtam túl sokat a többi szerintem egész jó lett.
2010. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a nők helyzetét, a honfoglalás-kori társadalmat és a rendszerváltást választottam. Nem tudom milyen lett, de szerintem nem olyan rossz.. Mondjuk a tegnapi nekem jobban bejött, pedig emelten matekoztam:D
2010. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nagyon nem tudtam... Örülök, ha 2-es lesz.:(
2010. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a nemzetiseges feladat szerintem kib*szas volt, az esszek kozul pedig a gorog hitvilagot, a honfoglalast es rendszervaltast valasztottam. remelem jo lett, mert 90% felett kell, hogy sikeruljon.
2010. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az első pár hozzászólóhoz, én is az utolsót választottam. Csak az a fura, hogy nálunk eddig kb. csak én választottam azt az osztályban :( ...
2010. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!