Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt így bejegyeztethetem [két...

Ezt így bejegyeztethetem [két különböző szintű érettségi eredmény]? Hogyan?

Figyelt kérdés

Angolból középszinten teljesítettem 94%-ot, most írom az emeltet. Az érettségi bizonyítványba be lehet íratni mindkettőt, jelezve a szinteket vagy csak az egyiket lehet? (Ha csak az egyiket, akkor kapok igazolást a másikról, valamiféle végzést?)


Kérdésem oka: két különböző nyelvszakra felvételiztem [anglisztika és romanisztika-olasz]. Attól függően, hogy melyikkel számolják az olasz szakra a pontokat, más-más eredményeket hoz ki a pontszámítási rendszer. (A pluszpontok nem szólnak ebbe bele, mert olasz esetében meg kell lennie a 80-nak.) Nem mindegy, mi kerül be a bizonyítványomba, milyen fénymásolatot kapnak "odafent".


2010. máj. 4. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
* a 80 pont az emelt+nyelvvizsga kombó miatt lesz ilyen
2010. máj. 4. 18:00
 2/4 czibles ***** válasza:
azzal fognak számolni pontilag, amit az érettségi bizonyítványba beiratsz. a másikról pedig egy törzslap kivonatot kapsz.
2010. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu, tuti válaszért hívd fel az Oktatási Hivatalt! Ott azért eléggé értenek az ilyesmihez.
2010. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt e legegszerűbben úgy oldhatod meg, ha mindent beiratsz, vagy kérsz róla törzslap kivonatot. Én is érettségiztem franciából középszinten, a nyelv miatt, és emelt szinten, a nyelvvizsga miatt, mindkettő fénymásolatát küldd be az Oktatási Hivatalba.
2010. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!