Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinál egy logisztikai...

Mit csinál egy logisztikai műszaki menedzserasszisztens, mi a feladata?

Figyelt kérdés
És mennyire keresett ez a szakma, hol lehet vele elhelyezkedni ill. mennyit keres?
2010. máj. 3. 01:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Értem, köszi h megosztottad a tapasztalataid. Én február óta vagyok ezen a szakon, mert nem erre jöttem csak így alakult, és azóta is gondolkozok a váltáson, csak nem tudom hova mehetnék mert ahol mst vagyok fősulin ott nem igazán van olyan szak ami érdekelne (1 volt amin voltam de az megszűnt), máshova meg nem tudok menni, mert ahhoz felvételiznem kellett volna.
2010. máj. 5. 23:57
 12/22 anonim válasza:
100%
nekem apukám anyagbeszerző 1 cégnél, és havi 450 ezret kap kézbe+ még sok jutalék meg csomó mindent kap, nagyon jól kifogta!
2010. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Kedves munkanélküli! Kérdem én, hogy a 30 végzőből hánynak volt annyi esze, hogy legyen egy nyelvvizsgája??? Tuti, hogy 2-nél nem több, és biztos, hogy nincs neked sem. Ennyi...
2011. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A 30-ból 20-nak volt nyelvvizsgája, köztük nekem is... német-angol tárgyalási... de hiába mondom, te vagy az okosabb, persze... úgy hogy nem is voltál a helyembem.

Belepofázni, azt megy :D Kérdésre válaszolni :DD vicces

2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És német-angol tárgyalási szintű nyelvtudással takarítónak mentél? Elég viccesen hangzik.
2011. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az hangzik elég viccesen, hogy beleugatsz mindenbe :D De látom ez a hobbid. Természetesen mindenkinek kell egy, ez így van rendjén :D
2011. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A téma elől csak kitértél, mert kínosnak találtad tovább firtatni. Ha angol-német tárgyalási szintű nyelvtudás van a "kezedben", akkor nyilván nem lehetsz egy hülye gyerek.

Most komolyan mondod, hogy nem találtál a takarításnál jobb állást? Sima érettségis nyelvtudás nélküliek is el tudnak helyezkedni pl. értékesítőként egy autószalonban.

2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
És azt is tudjuk, hogy a mai világban 2 nyelv komoly szintű ismerete többet jelent szinte bármilyen végzettségnél. Nem értelek.
2011. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem kínos, ha az volna akkor nem írtam volna le, hogy 2 NYELV TÁRGYALÁSI SZINTŰ ISMERETÉVEL TAKARÍTÓKÉNT DOLGOZTAM!!!!!! Csak már unalmas, hogy ismeretlenül, úgy hogy sose voltál a helyemben, lassan 3 év távlatából akarod osztani az észt. Kérdem miért? :DDDD Mondom én, hogy neked ez a hobbid. Okoskodni :D:D:D Röhej.
2011. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nos,én szintén angol-németes vok,igaz nekem felsőfokú,és műszaki szakmai nyelvvizsgám van mindkettőből,és log.műasszisztens végzettséggel kezdő fizetésként kaptam 200ezret nettóba)most dupla annyit kapok).Úgyhogy ne haragudj kedves utolsó,vagy rossz helyen keresgéltél,vagy tényleg elég tehetségtelen van önmenedzselésből..

Amúgy a logisztika eléggé hiányszakma(nem szerintem,hanem munkaügyi központok közleményei alapján),és kellő plusz kompetenciákkal(pl.nyelvvizsga,jogsi,ecdl,stb)egyáltalán nem lehetetlen elhelyezkedni!

2011. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!