Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valakinek Vendéglátó és...

Van valakinek Vendéglátó és Idegenforgalmi szakmenedzser moduláris OKJ-s vizsgára kidolgozott tételei? (A kereskedelmi menedzser moduljaival majdnem megegyezik, ha olyan van! )

Figyelt kérdés
Legjobban a német érdekel, de mindegyik jöhet! Előre is nagyon köszönöm!
2010. ápr. 28. 22:22
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szia!


Én kereskedelmis vagyok!Van egy pár tételem kidolgozva.Cserélhetnénk, ha gondolod!Én nagyon elvagyok csúszva a tételekkel és sürgős lenne.Németből nekem az első 12 tétel van kidolgozva.A többi még nincs. Te hogy állsz vele?

2010. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia.


Kaptam másoktól néhány német tételt. Azokat el tudom küldeni. A többi pedig elvileg fordítás alatt van. A többi modulra, szerintem a vállalkozások menedzselése, és az ügyviteli is ua., azokból majdnem mind megvan.

2010. máj. 29. 09:45
 3/19 anonim válasza:

Szia!


Az tök jó, ha neked megvan.Én sajnos sokat nem tudok felajánlani neked, mert sok nincs kidolgozva. A vállalkozások menedzselésénél csak a 9-es tétel nincs meg,a többi meg van, ha kell neked, németből pedig a 12. tételig van meg, de abból is hiányzik a 10-es meg a 6-os, mert aki kidolgozta volna az nem küldte még el...

2655-06 Ügyviteli és munkaerőpiaci ismeretek, álláskeresési technikák alkalmazása tételsort most akarom elkezdeni, de mi nem is tanultunk nagyon ilyen, szal interneten fogom kikeresgetni, meg nekünk van még 2660-06/2-es tételsorunk, de az nektek nincs szerintem.

2010. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem többnyire ki vannak dolgozva a moduláris tételek, a 2660-as modult kivéve, ha vkinek megvan kérem küldje el nekem a: barbibaba17@freemail.hu cimre, és cserébe én is küldök csak irja meg melyik modulra van szüksége!

2010. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szia. 2660-as modul nincs, idegenforgalmis vagyok. Ami közös (azt hiszem) az a 2655, 2657, 2658. Ezek már ki vannak dolgozva (nagyjából, 1-1 hiányzik)!
2010. jún. 21. 08:17
 6/19 anonim ***** válasza:

Valaki át tudná esetleg küldeni a 2655-ös tételeket kidolgozva?

Nagyon megköszönném :)

2010. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Gondolom már mindannyian levizsgáztatok, nekem az a kérdésem lenne, hogy vmelyikőtőknek nincsenek-e meg 2657-es tételek németül, egyedül az nincs meg és nemsokára vizsgázom, ha vki tudna nekem segíteni nagyon megköszönném!

Az e-mail címem: pszt89@hotmail.com

2011. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Sziasztok,nekem is kellenének a vendéglátó szakmenedzser tételek kidolgozva,de mind!!2413-2416;2655,2656,2658

Ha valaki nem sajnálja akkor küldje már el az emailemre:kitti707@citromail.hu

nagyon köszi

2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Nyiszi válasza:

Sziasztok!

Nekem is küldhetne valaki Vendéglátó szakmenedzser kidolgozott tételeket!


torok.kriszti@gmail.com


Köszi!

2011. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Valaki, akinek megvannak a tételek, eltudná küldeni a nickybaby18@freemail.hu címre??

nekem is vannak egy két tételeim, főleg angolra lenne szükségem, és a számvitelesre és a gazdálkodósra. nem tudom szám szerint....


előre is köszönöm :)

2011. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!