Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélamény a Medgyessy Ferenc...

Vélamény a Medgyessy Ferenc Gimnáziumról (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Azt jelöltem meg elsőnek, és felvettek. Másodiknak Pedig a Csokonai Vitéz Mihály Gimunáziumot (szintén Debrecen). Már nagyon beleéltem magam a Csokonaiba, úgy gonoltam a Medgyessy-be úgysem vesznek fel, de de.:D Különben nem is bánom, csak azt az iskolát még nem láttam és.. nem sokat tudok róla. Jobban jártam, hogy oda kerültem be, mint a Csokiba? És milyen ott az oktatás, közösség? Egyébként mindkettőben általános tagozatot jelöltem be (angol-német).
2010. ápr. 25. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
?????????
2011. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
azóta se kaptam választ a kérdésemre...hanyas tanulók jelentkeznek oda?
2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Milyen a közösség?
2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Általános tagozaton nagyon lenn van a szint..tehát vannak olyan osztálytársaim akik 2-es tanulók..meg buktk sokan de ezek így elsőbe kiszűrődnek. A különböző szakokon pedig nem csak a tanulmányi átlagodtól függ hanem a tehetségtől, ügyességtől. A közösség elég érdekes... megy a klikkesedés.. szóval mindenki megtalálja a maga csoportját.. és furcsa mert sok a lány.. egy osztályba kb 35 lány nehezen fér meg egymás mellett : ) de egyébként nagyon szeretem ezt a sulit
2011. szept. 2. 12:06
 15/18 anonim ***** válasza:
És hanyas tanulókat vesznek fel? Ha mint írod 2-es tanulók is vannak az osztályodba, nem hiszem hogy azok általánosban jóval 4 egész felett lettek volna. Nem tudsz erről valami infót, hogy az osztálytársaid milyen tanulók voltak 8.-ba?
2011. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na ezt nemtudom.. de az is számít hogy milyen általános iskolába jártak.. lehetett rossz suli ezért könnyű volt ott nekik jó jegyet kapni. Általános tagozaton az átlagot nézik meg a központinak az eredményét. Én pl úgy mentem oda, hogy 4,2 voltam és 66-os központi. Régi osztálytársamnak 3-as átlaga volt de nem vették fel.

Szerintem kb 3,5 körül meg egy átlagos központival esélyes hogy felvesznek : )

2011. szept. 2. 19:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor jó, mert olyan 4 körül vagyok...megnyugtattál. Köszönöm!!!
2011. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nincs mit :)
2011. szept. 3. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!