Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tömörkény István gimi vagy...

Tömörkény István gimi vagy Ságvári Endre?

Figyelt kérdés

tömörkény(általános) vagy ságvári(humán)

igaz felvettek tömörkénybe,ságváriba viszont el tudnánk intézni méltányossági kérelem nevén,hogy mégis bekerüljek.

szerintetek melyik lenne a jobb döntés?


2010. ápr. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegeden a Ságvári az abszolút elit, én a kettő közti Deákot ajánlanám (de gondolom már oda nem tudsz felvételizni). A Tömörkény "könyebb" , a Ságváriban anno azt mondták a felvételin, hogy "az 5-ös átlag itt bőven kevés" . Igazából ha majd továbbtanulsz, senki nem fogja nézni melyikbe jártál, csak az érettségi számít. Az meg, hogy az érettségire mennyire készülsz fel, az rajtad áll, de ez még messze van.
2010. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
21:38 "én a kettő közti Deákot ajánlanám" a Deák egy szinten van a Tömörkénnyel ez az egyik , a másik pedig ,hogy sztem ha vhova felvettek akkor ne erőltesd a másik sulit ,mert ha nem jutottál be oda annak biztos volt oka.
2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ságváris humános vagyok, gyere oda:D
2010. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

éááá mostmár mind1.oda jelentkeztem de nem vettek fel:'(

de nagyon kevés kellett vna.mind1.ilyen az élet:D

2010. aug. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!